До уваги ветеранів війни, членів їх родин, сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників та Захисниць України!

Центром ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті започатковану ініціативи циклу просвітницьких заходів «Здоров’я в умовах стресу». Цикл розроблено для ветеранів і ветеранок, членів їх родин, сімей загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників та Захисниць України та складається з заходів, що охоплюють важливі теми, пов’язані з фізичним та психічним здоров’ям. Кожен захід спрямований на надання конкретних знань, практичних порад та підтримки, які можна застосовувати в повсякденному житті.

Пропонуємо до Вашої уваги програму заходів, що будуть проведені в межах проєкту:

Участь безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkcjWrmOyfTAdiMxz8ZbhfxYD4yuHTZFGp1o16bHCfpw9gzg/viewform

         Для участі онлайн реєстрація обов’язкова. Після реєстрації на електронну адресу вказану в реєстраційній формі буде надіслано посилання та пароль для доступу.

  • Семінар «Здоров’я серця в умовах стресу»

Коли? 09.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікери: Сатенік Рустамян, к.мед.н., асистент кафедри внутрішньої медицини №2 ПДМУ та Юлія Заєць, лікар-кардіолог палат інтенсивної терапії ВІК з БРІТ та рентгено-хірургічним блоком КП «ПОКМКЦ ПОР»

  • Тренінг «Фізичні вправи проти болю в спині»

Коли? 16.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Артем Бутенко, практичний реабілітолог.

  • Тренінг «Емоційна рівновага та методики розвитку резильєнтності в умовах війни»

Коли? 24.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Дмитро Бойко, керівник Центру ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті, к.мед.н., доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ, лікар-психіатр, лікар-психотерапевт.

  • Тренінг «Здоровий сон в умовах війни та методики його покращення»

Коли? 01.10.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер:  Анастасія Шкодіна, член робочої групи Центру ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті, аспірантка кафедри нервових хвороб Полтавського державного медичного університету, член Європейського товариства дослідження сну, лікар-невропатолог.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проєкту Анастасії Шкодіної +380997182220.